Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola
és
Alapfokú Művészeti Iskola
"Az élet viharaival szemben olyan légy, mint a madár, amely, ha
a fát kivágják alóla,
nem a mélybe zuhan, hanem a magasba száll."
(Eötvös József)
 *

Ezen az oldalon az elektronikus ellenőrző használatával kapcsolatos információk, segédanyagok találhatók meg!
Legutolsó frissítés: 2019. 04. 06.

Alapfokú Művészeti Iskola:
Felhívjuk azon Tanulóink és Szüleik figyelmét, akik művészeti iskolába járnak arra, hogy számukra külön elektronikus napló (ellenőrző) is bevezetésre került, melyet a eotvosami.e-kreta.hu oldalon érhetnek el!

Általános Iskola:
Az általános iskola elektronikus naplója (ellenőrzője) továbbra is az eotvosj-vny.e-kreta.hu oldalon érhető el!

Pedagógusoknak:
Az elektronikus napló felhasználói kézikönyvét az alábbi linkre kattintva érheti el: Felhasználói Kézikönyv - Elektronikus napló

Diákoknak, Szülöknek:
Az elektronikus ellenőrző felhasználói kézikönyv: Felhasználói Kézikönyv - Elektronikus ellenőrző
Az elektronikus ellenőrző mobil alkalmazásának kézikönyve: Felhasználói Kézikönyv - Mobil applikáció

Hibás belépés, elfelejtett jelszó
Amennyiben a belépést megtagadja a rendszer, vagy jelszavát elfelejtette, akkor kérjük, hogy ezt a rendszergazdának jelezni szíveskedjen az alábbiak szerint:
- E-mail: vnamenyeotvos@gmail.com
- Az E-mail tárgya:"Kréta belépés"
- A leírásban adja meg a tanuló nevét, osztályát, születési dátumát, illetve minden egyéb olyan információt, mellyel azonosítható a probléma!